Praca zdalna w segmencie – wygodny home office

home office

Rosnąca popularność segmentów wiąże się z szeregiem korzyści, jakie gwarantują one domownikom. Dzięki sporej przestrzeni, znacznie większej od standardowych mieszkań, umożliwiają swobodne projektowanie i aranżację pomieszczeń. Z tego właśnie powodu, segmenty często spełniają funkcje domowych biur. Okazują się one więc świetnym wyborem dla osób, które stawiają na pracę zdalną.

Zwłaszcza wówczas, gdy nieruchomości te położone są w spokojnej, malowniczej okolicy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Kryteria te spełniają segmenty w Łomiankach. Osoby chcące wyprowadzić się z Warszawy oraz wszyscy poszukujący lokum zlokalizowanego blisko dużego miasta, powinni się nimi zainteresować. Oferta rynkowa cały czas się zmienia, co także działa niezwykle motywująco na kupujących.

Swobodna aranżacja wnętrz w segmencie

Wróćmy jednak do tego, jakie możliwości zapewniają nam nowe segmenty w Łomiankach. Bardzo często uznawane są one za alternatywę dla domów jednorodzinnych. Wyróżniają się bowiem sporym metrażem i zabudową piętrową, a jednocześnie są tańsze.

Jeśli chodzi o Łomianki, oferowane lokale w większości przypadków gwarantują ponad 100 metrów kwadratowych przestrzeni. Do tego niejednokrotnie dochodzą balkony bądź tarasy oraz ogrody. Pozostawia to mnóstwo swobody aranżacyjnej. Warto ją więc wykorzystać, urządzając własne, domowe biuro. Praca przy odpowiednio dobranym biurku, w oddzielnym pokoju (dobry sposób na dzieci przeszkadzające w pracy) i przy naturalnym świetle okaże się niezwykle komfortowa. A to wszystko bez konieczności opuszczania własnego miejsca zamieszkania.

Segmenty w Łomiankach dla osób chcących pracować zdalnie są atrakcyjne również z innych powodów. Zamiana zatłoczonego, głośnego biura na własną nieruchomość sprzyja znacznie spokojniejszej pracy. Zwłaszcza gdy istnieje możliwość wyjścia do ogrodu, by pooddychać świeżym powietrzem. Lokale zlokalizowane w Łomiankach cieszą się popularnością także ze względu na spokojną, zieloną okolicę, zupełnie inną od tej, z którą mamy do czynienia w dużych miastach.

Nowe segmenty w Łomiankach – do pracy i życia

Mieszkańcy Warszawy coraz częściej decydują się na wyprowadzkę z ruchliwego centrum do gmin zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie. Do powodów tego typu decyzji należy zaliczyć głównie niższe ceny nieruchomości, chęć oderwania się do wielkomiejskiego zgiełku, jak również bardzo zróżnicowaną ofertę rynkową. Do tego dochodzi rozwinięta infrastruktura i bogata oferta kulturalna oraz edukacyjna.

Wszystkie te kryteria spełniają segmenty w Łomiankach. Jak już wspomnieliśmy, okażą się one doskonałym wyborem dla osób pracujących zdalnie. Mają one jednak do zaproponowania znacznie więcej. Na jakie zalety segmentów warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności?

  • Możliwość łatwego rozdzielnia strefy dziennej od prywatnej. Segmenty bardzo często wyróżniają się zabudową piętrową, co znacznie upraszcza rozkład poszczególnych pomieszczeń. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby na dole znalazł się salon i biuro, a na górze sypialnia oraz pokoje dziecięce.
  •  Atrakcyjne ceny. Nowe segmenty w Łomiankach są znacznie tańsze od mieszkań w Warszawie, nawet tych znacznie oddalonych od centrum. Różnice w kosztach zakupu często wynoszą 30-50%.
  • Mała liczba sąsiadów. Budynki tego typu zazwyczaj powstają w zabudowie szeregowej, dlatego przeprowadzając się do segmentu, musimy liczyć się z sąsiadami zaledwie z jednej lub dwóch stron. W porównaniu z dużymi osiedlami mieszkaniowymi, zapewnia do doskonały komfort codziennego życia.
  • Bliskość stolicy. Łomianki od Warszawy są oddalone zaledwie o około 20 km, co pozwala korzystać z wszelkich zalet bliskości dużego miasta.

Wszystko to sprawia, że segmenty wydają się optymalnym wyborem zarówno do pracy, jak i życia oraz rozwoju. Zwłaszcza że oferta rynkowa cały czas się rozwija. Dzięki temu, liczyć możemy na dostęp do wielu przestronnych, nowoczesnych budynków.

Źródło: Sławbud – deweloper Łomianki

Likes:
0 0
Views:
104
Article Categories:
Dom i ogródLife Style

Comments are closed.