Banery reklamowe Warszawa — druk i montaż banerów

baner

Interesują Cię banery reklamowe w Warszawie? Doskonale trafiłeś! Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Omówimy ceny, metody i sam sposób montażu banerów reklamowych. Baner to świetne marketingowe rozwiązanie, które od lat cieszy się przychylnością przedsiębiorców. Reklamuj własną markę, produkty czy samego siebie, jeśli przykładowo startujesz w wyborach, i patrz, jak Twoja popularność wzrasta! 

Baner reklamowy. Dlaczego warto? 

Baner to bardzo popularna, chętnie wybierana i skuteczna forma reklamy zewnętrznej. Banery są dostępne w zróżnicowanych, korzystnych cenach i niezawodnie przyciągają do nas nowych klientów czy interesantów. Banery sprawdzają się znakomicie przy reklamie różnych wydarzeń. Wykorzystane na imprezach, targach, promocjach, przy głównych drogach albo często uczęszczanych częściach miast, są nieodłącznym elementem planu marketingowego większości firm, stowarzyszeń.

Jakimi jeszcze atutami wyróżniają się banery reklamowe? 

  • Z łatwością można je dostosować do wymagań Klienta. 
  • Dostępne są w wielu rozmiarach. 
  • Są odporne na nawet najgorsze warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. 
  • Ich transport jest bez dwóch zdań prosty. 

Banery reklamowe Warszawa –  cennik 

Ceny banerów reklamowych są niezwykle zróżnicowane. Znajdziemy zarówno bardzo tanie propozycje, które jednak niejednokrotnie są słabej jakości, a ich wykonanie pozostawia sobie wiele do życzenia, jak i droższe. Nie warto zarówno przepłacać, jak i przesadnie oszczędzać, na banerze reklamowym. Za średnią cenę banera reklamowego w Warszawie możemy przyjąć kwotę 10 złotych netto na metr kwadratowy. Warto jednak zwrócić uwagę na to (o czym wielu Klientów zapomina), że ceny największych banerów mogą być wyższe od średniej. Przyczyna jest prosta. W przypadku banerów wielkoformatowych konkurencja na rynku jest nieznaczna — niewiele firm zajmuje się ich wytwarzaniem. 

Jak przygotować baner do druku?

Projekt banera musi zawierać logo firmy, dane teleadresowe, a także przyciągające wzrok i uwagę hasła. W ten sposób baner reklamowy istotnie spełnia swoje zadanie. Przed wysłaniem projektu banera do druku, trzeba odpowiednio sformatować plik. Do rozmiaru banera powinno doliczyć się spady drukarskie, wynoszące przynajmniej 20 mm. Tekst umieść na środku baneru reklamowego, a także pamiętaj o odpowiedniej rozdzielczości pliku (72 dpi bądź więcej)

Baner zazwyczaj może zostać nadrukowany na materiale laminowanym bądź powlekanym. Drukarnie pozwalają wybierać pomiędzy wykończeniem baneru oczkami albo zgrzaniem na krawędziach. 

Wzór, który zamieścisz na banerze, jest w pełni dowolny. Dzięki temu łatwo spersonalizujesz swój baner reklamowy. 

Rusztowania reklamowe

Solidne, dobrze wykonane rusztowanie reklamowe jest gwarancją tego, że baner będzie trwały. Najlepiej zdecydować się na rusztowania stalowe, ponieważ są one stabilne i porządne. Również sam sposób rusztowania baneru jest ważny. Powinno być ono obciążone na gruncie, aby rzeczywiście było bezpieczne. Zdecyduj się na firmę, która oferuje długi czas gwarancji na swoje rusztowania. 

Ile kosztuje baner wyborczy? 

Baner wyborczy Warszawa. Banery wyborcze są nieco droższe od standardowych banerów. Zazwyczaj ich cena wynosi około 14 złotych za metr kwadratowy.

Źródło: Shark Design – drukarnia Warszawa

Likes:
0 0
Views:
647
Article Categories:
BiznesLife StyleTechnologie

Comments are closed.